Όλα τα Προϊόντα
-
Γεύμα Αρώμα
-
Άρωμα Fragrances
-
πετρέλαιο αρώματος αρώματος
-
Κερί Fragrances
-
Αρώματα σαμπουάν
-
Αρώματα πλύσης σώματος
-
Αρώματα απορρυπαντικών ρούχων
-
Αρωματικές αρώματα
-
Διαχυστές αρωμάτων
-
fragrances σαπουνιών
-
Αρωματικές ουσίες που αναζωογονούν τον αέρα
-
Γεύματα ποτών
-
Καραμέλες
-
Γλυκοπιτάκια
-
Γεύματα αρτοποιίας
-
Γεύματα οδοντόκρεμας
λέξεις-κλειδιά [ flavour fragrance ] αγώνας 1778 προϊόντα.
Πάνω από 13 χρόνια εμπειρίας στη δημιουργία σαπουνιού
| Όνομα προϊόντος: | Αρωματικό Έλαιο Ρόζης για την Κατασκευή Σαπουνιού |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Προέλευση: | ΚΝΗ |
Γνωστός σχεδιαστής μυρωδιά σώματος Συγκεντρωμένα αρωματικά έλαια Ρολ στο αρωματικό έλαιο
| Τύπος: | Eau de parfum |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Λάδι άρωμα άρωμα άρωμα |
| Καθαρότητα: | 100% καθαρό |
Μικροσκοπική γεύση βανίλιας γεύση παγωτού γεύση καθαρό συμπυκνωμένο πορτοκαλί γεύση λάδι καλή γεύση σταφυλιού γεύση φρούτων γεύση λάδι τροφίμων γεύση για παγωτό
| Οσμή: | Χαρακτηριστική Οσμή |
|---|---|
| MOQ: | 2kg/άρωμα |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7 μέρες |
Γεύση καφέ που διαρκεί για παγωτό, γεύση φρούτων, αρωματικό έλαιο χύμα, γεύση βανίλιας, γεύση κέικ, γεύση φράουλας
| Οσμή: | Χαρακτηριστική Οσμή |
|---|---|
| MOQ: | 2kg/άρωμα |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7 μέρες |
Φαγητό ροδάκινο γεύση φρούτα υγρή γεύση για την παρασκευή τροφίμων και αρτοποιίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Κονσεντράτο υγρής γεύσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φούρνος |
| Δείγμα: | Ελεύθερα 15 δείγματα, 10 ml ανά δείγμα |
Φρέσκα φρούτα Γλυκά γεύση Κίβι χυμός φρούτων γεύση για ψήσιμο παγωτού
| Όνομα Προϊόντος: | Κονσεντράτο υγρής γεύσης |
|---|---|
| Χρήση: | γεύση φαγητού. |
| Άλλα ονόματα: | Συγκεντρωμένη γεύση |
Γάλα Γεύματα Ποτών Γεύματα Ποτών Κέικ Φαγητό Καραμέλες Γεύματα Ποτών
| Όνομα Προϊόντος: | Κονσεντράτο υγρής γεύσης |
|---|---|
| Χρήση: | Γεύση τροφίμων, γεύση γάλακτος |
| Άλλα ονόματα: | Γεύση γάλακτος |
Μακροχρόνιο Αρωματικό Έλαιο για κεριά
| Ονομασία του προϊόντος: | Κονσεντράτο υγρής γεύσης |
|---|---|
| Χρήση: | Παραγωγή κεριών |
| Τύπος: | Συνθετικό Άρωμα & Άρωμα |
Συγκεντρωμένη μυρωδιά κεριού Φλωρική γεύση για την κατασκευή κεριών
| Ονομασία του προϊόντος: | Κονσεντράτο υγρής γεύσης |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 100% καθαρό |
| Άλλα ονόματα: | Φλωρική γεύση για την κατασκευή κεριών |
Μακροχρόνια Βιόλετ Αρωματικό Έλαιο Κέρατα Ασθητικά έλαια που Χρησιμοποιούνται για την Κατασκευή Κεραυνών
| Ονομασία του προϊόντος: | Κονσεντράτο υγρής γεύσης |
|---|---|
| Χρήση: | Παραγωγή κεριών |
| Άλλα ονόματα: | Λάδι κατασκευής κεριών |

