Όλα τα Προϊόντα
-
Γεύμα Αρώμα
-
Άρωμα Fragrances
-
πετρέλαιο αρώματος αρώματος
-
Κερί Fragrances
-
Αρώματα σαμπουάν
-
Αρώματα πλύσης σώματος
-
Αρώματα απορρυπαντικών ρούχων
-
Αρωματικές αρώματα
-
Διαχυστές αρωμάτων
-
fragrances σαπουνιών
-
Αρωματικές ουσίες που αναζωογονούν τον αέρα
-
Γεύματα ποτών
-
Καραμέλες
-
Γλυκοπιτάκια
-
Γεύματα αρτοποιίας
-
Γεύματα οδοντόκρεμας
λέξεις-κλειδιά [ flavour fragrance ] αγώνας 1778 προϊόντα.
Φθηνά αρωματικά έλαια Συγκεντρωμένη αρώμα για απορρυπαντικά και υγρό σαπούνι
| Όνομα προϊόντος: | Αλόη Αρωματικό Έλαιο για Σαπούνι |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Εφαρμογή: | παραγωγή σαπουνιών |
Φρούτα και λουλούδια μυρωδιά Αρώματα Αρώματα Για Σαμπουάν & Πλύσιμο Σώματος & Σαπούνι
| Ονομασία του προϊόντος: | Κονσεντράτο υγρής γεύσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή σαμπουάν |
| Δείγμα: | Ελεύθερα 15 δείγματα, 10 ml ανά δείγμα |
Οι Καλύτερες Μυρωδείς Ροζ Φαραγγές Αψιφύλλου Χρησιμοποιούνται για την Κατασκευή Λαϊκών Φαραγγιών
| Προσθέστε αναλογία: | 1%-5% |
|---|---|
| Πακέτο: | από σίδηρο ή πλαστικό |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | 1-3 έτη |
Καμελία Συγκεντρωμένα Αρωματικά Έλαια Διανομέας Αρώματος Για Σαμπουάν Πλύσιμο Σώματος
| Όνομα προϊόντος: | Ελαιόλαδο καμέλιας για την παρασκευή σαμπουάν |
|---|---|
| Βαθμός: | Βαθμός ISO |
| Χρώμα: | ανοικτός κίτρινος |
Συνθετική υγρή αρώμα τροφίμων για ψωμί
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
|---|---|
| Τύπος: | Συνθετική γεύση και άρωμα |
| Μούβ: | 2kg/άρωμα |
Μακροχρόνιες Αρωματικές Αρώματα για Κεράνια
| MOQ: | 1 kg/SCENT |
|---|---|
| Μορφή: | Υγρά Αρώματα |
| Πιστοποίηση: | MSDS COA IFRA Etc |
Λοξοφόρα σαπουνόσπορα για την παραγωγή σαπουνόσπορων
| Εμφάνιση: | Υγρά Αρώματα |
|---|---|
| Τύπος: | Συνθετικό άρωμα |
| Αποθήκευση: | Ξηρό δροσερό σκοτεινό μέρος |
Φυσικό Έλαιο Αρωματισμού Κεριών Συμπυκνωμένο Χύμα Έλαιο Αρώματος Δωρεάν Δείγματα
| Τύπος: | Συνθετική γεύση και άρωμα |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Καθαρότητα: | 100% καθαρό |
Δωρεάν δείγμα μάρκα Luxury Lily Scent Home & Car Perfume Oil Fragrance Air Freshener Fragrance
| Από: | Λάδι συμπυκνωμένου υγρού |
|---|---|
| Χρήση: | Ημερήσια γεύση, βιομηχανική γεύση |
| Άλλα ονόματα: | Συγκεντρωμένη μυρωδιά |
Διανομέας χύδην αρωματικού ελαίου για τη ζασμίνη Αρωματικό ελαίο για την παραγωγή σαπουνιού
| Όνομα προϊόντος: | Αρωματικό Έλαιο Γιασμινίου για την Κατασκευή Σαπουνιού |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Αρωματικό λάδι σαπουνιού για ζασμίνες |
| Προέλευση: | ΚΝΗ |

