Όλα τα Προϊόντα
-
Γεύμα Αρώμα
-
Άρωμα Fragrances
-
πετρέλαιο αρώματος αρώματος
-
Κερί Fragrances
-
Αρώματα σαμπουάν
-
Αρώματα πλύσης σώματος
-
Αρώματα απορρυπαντικών ρούχων
-
Αρωματικές αρώματα
-
Διαχυστές αρωμάτων
-
fragrances σαπουνιών
-
Αρωματικές ουσίες που αναζωογονούν τον αέρα
-
Γεύματα ποτών
-
Καραμέλες
-
Γλυκοπιτάκια
-
Γεύματα αρτοποιίας
-
Γεύματα οδοντόκρεμας
λέξεις-κλειδιά [ flavour fragrance ] αγώνας 1778 προϊόντα.
Χαμηλή MOQ Λαϊκές γεύσεις αρτοποιίας Taro που χρησιμοποιούνται για την παρασκευή νόστιμων μπισκότων Taro
| Purity: | 100% Pure |
|---|---|
| MOQ: | 1KG/SCENT |
| Sample: | Freely Provided 15 samples, 10ml per sample |
Ακαταμάχητα δωρεάν δείγματα σοκολάτας για παγωτό
| Λειτουργία: | Κατασκευή παγωτού |
|---|---|
| Χρώμα: | ανοιχτόκίτρινο |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 kg/SCENT |
Μιντα συνθετική γεύση παγωτό μιντα γεύσεις για την παρασκευή δημοφιλούς παγωτού
| Προσθέστε αναλογία: | 1% |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 100% καθαρό |
| εμφάνιση: | Ελαφρώς κίτρινο υγρό |
Συγκεντρωμένα αρωματικά έλαια από γκρέιπφρουτ για την παραγωγή αρωμάτων
| Ονομασία προϊόντος: | Βάσεις αρωμάτων |
|---|---|
| Χρήση: | Αρωματικό Έλαιο Γρέιπφρουτ |
| Βιομηχανική χρήση: | ΠΑΡΦΥΜΑ |
Άνδρες και γυναίκες υψηλής συγκέντρωσης αρωματικό έλαιο με καθημερινή γεύση δωρεάν δείγμα
| Product Name: | Perfume Bases |
|---|---|
| Usage: | Daily Flavor, Industrial Flavor |
| Other Names: | Concentrated Fragrance |
Πιο υψηλής ποιότητας και καθαρή φυσική γεύση Τροφική ποιότητα για την παραγωγή οδοντόκρεμας Γιασμίν
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Γεύμα γιασπρίτης Έλαιο για την παρασκευή οδοντόκρεμας |
| Πιστοποίηση: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
Υψηλής Συγκέντρωσης Καλή Οσμή Δυριανός γεύση Φράουλα γεύση για κέικ Καραμέλες Καραμέλες Καραμέλες
| Οσμή: | Χαρακτηριστική οσμή |
|---|---|
| Μούβ: | 2kg/άρωμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
Γνωστοί σχεδιαστές αρωμάτων Ετικέτες πετρελαίων Αρωμάτων για άνδρες και γυναίκες Προμήθειες εργοστασίου
| Τύπος: | Eau de parfum |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 1-3 έτος |
| Αποθήκευση: | Δροσερό ξηρό μέρος |
Φρουτοπαραγωγικό αρωματικό έλαιο για μακροχρόνια κατασκευή αρωμάτων
| Όνομα προϊόντος: | Αρώματα Αρώματα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή αρωμάτων |
| Μυρωδιά: | Δυνατή μυρωδιά |
Εργοστάσιο Προσωπικά Λαϊκά Ουνισέξ Αρώματα Εργοστάσιο Άμεση πώληση Αρώματα
| Ονομασία του προϊόντος: | Αρώματα Αρώματα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή αρωμάτων |
| Μυρωδιά: | Δυνατή μυρωδιά |

