Όλα τα Προϊόντα
-
Γεύμα Αρώμα
-
Άρωμα Fragrances
-
πετρέλαιο αρώματος αρώματος
-
Κερί Fragrances
-
Αρώματα σαμπουάν
-
Αρώματα πλύσης σώματος
-
Αρώματα απορρυπαντικών ρούχων
-
Αρωματικές αρώματα
-
Διαχυστές αρωμάτων
-
fragrances σαπουνιών
-
Αρωματικές ουσίες που αναζωογονούν τον αέρα
-
Γεύματα ποτών
-
Καραμέλες
-
Γλυκοπιτάκια
-
Γεύματα αρτοποιίας
-
Γεύματα οδοντόκρεμας
Φαγητολογική γεύση Αρώμα κρασιού Γεύση ελαίου σταφυλιού κρασιού Φαγητολογική γεύση
| Όνομα προϊόντος: | Συμπύκνωμα υγρού γεύσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ημερήσια γεύση, γεύση φαγητού, γεύση κρασιού. |
| Άλλα ονόματα: | Γεύση κρασιού |
Συνθετικό φρούτο γευστικό άρωμα για τη μαγειρική και την παρασκευή μπισκότων
| Όνομα προϊόντος: | Συμπύκνωμα υγρού γεύσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καθημερινή γεύση, γεύση τροφίμων |
| Άλλα ονόματα: | Υγρά έλαια γεύσης τροφίμων |
Βανίλια γεύση παγωτό γεύση καθαρή συμπυκνωμένη γεύση σταφυλιών λάδι καλή γεύση σταφυλιών φρούτων λάδι φρούτων γεύση για ποτά
| Τύπος: | Συνθετική Γεύση & Άρωμα |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Χρώμα: | ανοιχτό κίτρινο |
Παγωτό με γεύση φράουλας, Τρόφιμο με γεύση, Έλαιο με υψηλή συγκέντρωση γεύσης σοκολάτας, Έλαιο με γεύση σταφυλιού
| Τύπος: | Συνθετική Γεύση & Άρωμα |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Χρώμα: | ανοιχτό κίτρινο |
Γεύση σοκολάτας Γεύση παγωτού Καθαρό συμπυκνωμένο γάλα Γεύση ελαίου Καλό σταφυλόφρούτο Γεύση ελαίου τροφίμων Γεύση για παγωτό
| Τύπος: | Συνθετική Γεύση & Άρωμα |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Χρώμα: | ανοιχτό κίτρινο |
Μακράς διάρκειας άρωμα φράουλας για παγωτό, αρωματικό έλαιο φρούτων χύμα, άρωμα γάλακτος, άρωμα μπανάνας για κέικ
| Τύπος: | Συνθετική Γεύση & Άρωμα |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Χρώμα: | ανοιχτό κίτρινο |
Φρέσκια γεύση βατόμουρου Δυνατή γεύση παγωτού Μακροχρόνια γεύση και αρώματα Φραουλάκι Πορτοκαλί Γεύση γιαούρτι Γεύση λάδι
| από: | Λάδι συμπυκνωμένου υγρού |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 100% αγνό |
| MOQ: | 2kg/άρωμα |
Ενισχυμένη γεύση πεπονιού για παγωτό, υψηλής συγκέντρωσης αρωματικό έλαιο πορτοκαλιού, καλό αρωματικό έλαιο σταφυλιού
| από: | Λάδι συμπυκνωμένου υγρού |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 100% αγνό |
| MOQ: | 2kg/άρωμα |
Γάλα γεύση Μακροχρόνια γεύση και αρώματα Φράουλα Πορτοκαλί γεύση Γιαούρτι γεύση γάλα γεύση λάδι γεύση για παγωτό
| Οσμή: | Χαρακτηριστική Οσμή |
|---|---|
| MOQ: | 2kg/άρωμα |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7 μέρες |
Γεύση καφέ που διαρκεί για παγωτό, γεύση φρούτων, αρωματικό έλαιο χύμα, γεύση βανίλιας, γεύση κέικ, γεύση φράουλας
| Οσμή: | Χαρακτηριστική Οσμή |
|---|---|
| MOQ: | 2kg/άρωμα |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7 μέρες |

